Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (13 Şubat Perşembe)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik...

Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (13 Şubat Perşembe)

Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Günlük Burç Yorumları (13 Şubat Perşembe)

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak günlük burç yorumları sizler için bir araya getirdik... 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; karşıt burcuna geçen Ay, sorumlulukların ya da toplum önündeki mevkiin gereği kısa süreli de olsa farklı yönlendirmelerle karşılaşabileceğini vurgularken, çok fazla istediğin gibi hareket edemeyeceği düşünebilirsin. Yapılan bazı karşılıklı konuşmalarda kırılganlıklar oluşabilir. Akşamüzeri ilişkilerinde romantizm ve macera isteğin artabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün programın fazla yoğun olabilir ve isteklerini şuursuzca etrafındaki kişilere gösterebilirsin.  Tutkuyla yapıp bir an önce bitirmek istediğin işlerde önüne çıkacak engeller enerjini düşürebilir.  Günün ilerleyen saatlerinde partnerinle kuracağın duygusal bağın ortak bir bakış açısı geliştirmenize de faydası olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün alacağın bir haberle maddi konularda endişelendirebilirsin. İşlerinle ilgili parasal konularda sana sunulan teklifleri dikkatlice incelemende fayda var. Partnerini çok fazla sahipleniyor olman; sorunlara neden olabilir, gereksiz sorgulamalar ilişkini zedeleyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde geçmişte olan olaylar veya eve dair konularla alakalı eşinle gerginlik yaşamamaya dikkat etmelisin. Gün içinde ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilir, ilerlemekte güçlük çekebileceğin saatler söz konusu olabilir.  Ailenle parasal konularda tartışabilirsin ancak kısa sürede gönlünü alabileceksin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; senin için kıymetli olan bir konunun üzerine çok fazla gitmemen gerektiğini fark edebilir ve uğruna çok fazla emek harcadığın şeyleri şu saatten sonra anlamsız bulabilirsin. Hayat akışında ve kişisel ifadelerinde değişim yapmak hoşuna giderken yakınlarının da desteklerini alabilir, iletişim ağını büyütebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün partnerine karşı hissettiğin aşkı anlatabilecek bir hediye arayışı içerisinde olabilir ve bu konuda yaratıcı fikirler geliştirebilirsin. Bir yandan marjinal bir şeyler ararken diğer yandan olası bir parasal zorlukla karşılaşmamak için dengeli harcama yapmak durumunda kalabilirsin.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri