90-60-90 devri artık geride kaldı. Güzellik standartları yeniden şekilleniyor Kıvrımlarınızı saklamak yerine vurgulamanın zamanı çoktan geldi İşte kıvrımlarınızı vurgulamanın en pratik yollarını sizler için derledik...

KORSE

Ünlülerin kalem elbiselerin içinde kusursuz görünmelerinin merak ediyorsanız, cevabı korse. Yağlı kısımlarınıızın kusuruz gözükmesi için en kolay, en hızlı ve en ucuz yol. İyi bir korse belinizin şeklini ortaya koyarak vücudunuzun elbisenin içinde kusurusuzgörünmesini sağlar.

YÜKSEK BELLİ PANTOLON VE TAYTLAR

Biraz kilonuz varsa tasalanmayın. Yüksek belli pantolonun içine gizleyebilirsiniz. Yüksek belli pantolon hem belinizi ince gösterir hem de kalçanızı ortaya çıkarır. Üzerine giyeceğiniz gömleği veya tişörtü de içinekoyarak kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

İÇİNİZE KISA TAYT GİYİN

Kıvrımlı kadınlar iyi bilir, özellikle yazIN pişik problemi dayanılmaz olabilir. Bu sorunu çözmek için çözüm pamuklu, nefes alan, esnek bir tayt.

KAZAĞINIZIN UCUNU BELİNİZİN İÇİNE KOYUN

Hatlarınızı ortaya çıkarıp belinizi ince göstermenin yolu kazağın belini pantolon içine koymak. Hem bu şekilde dahastil gözükmek mümkün.

KEMER KULLANIN

Elbiselerinizine takacağınız bir kemer hatlarınızı ortaya koymanın yollarından bir tanesi. Kemer hem bacaklarınızı uzun gösterir hem de belinizi ince gösterir.

SAKLAMAYIN

Hatlarınızla harika gözüküyorsunuz, saklamak neden olsun ki? Bol kıyafetlerin içine saklanmaya çalışmayın. Bol kıyafetler sizi daha geniş gösterir.