Kirpikleri Uzun Göstermenin 5 Pratik Yolu

Muhteşem görünen dolgun kirpikler her kadının hayali, bunu zahmetsizce ve doğal yöntemlerle sağlamanın ufak tüyoları var. Çekici ve daha canlı bakmanın, kirpiklere hacim vermenin birkaç adımda mümkün olduğunu haberimizi okuyunca göreceksiniz.

Kirpikleri Uzun Göstermenin 5 Pratik Yolu

Kirpikleri Uzun Göstermenin 5 Pratik Yolu

Zamanla seyrekleşen dökülen kirpiler kabusumuz... bakım yağları ile besleyerek canlılık katmak kirpikleri biraz olsun toparlıyor ve yeniden çıkmasını sağlıyor. İşte kirpikleri olduğundan daha dolgn göstemenin ip uçları...

DOLGUN KİRPİKLER İÇİN TÜYOLAR

1- Dolgun kirpiklerie sahip olmak için işte size minimum çaba gerektiren bir yöntem: En sık kullandığınız maskarayı kirpiklerinize iki kat uygulamadan önce üst göz kapağınızın kirpik dibine siyah veya kömür jel eyeliner ile ince bir çizgi çekin. Kirpiklerinizin koyu renkli dip bölümü anında daha uzun ve daha yoğun görünecek.

2- 
Daha önce profesyonel makyaj yaptırdıysanız maskarayı uygularken fırçayı yan yan ve tabanına doğru hareket ettirdiğini hissetmişsinizdir. Bu teknik sayesinde kirpiklerinizin her santimini boyadıklarından emin olabiliyorlar. Onlar yaptığında kirpikleriniz çok daha fazla dolgun oluyor. Maskarayı kirpiklere bir kat uyguladıktan sonra göz farı fırçası ile toz bebek pudrası sürün, sonra ikinci kat maskarayı uygulayın.3- 
Takma kirpik. İsterseniz sadece üst göz kapağına, isterseniz ikisine birden; ipek kirpik uygulamasıyla kirpik eklettirebilirsiniz. Kalınlığı ve kullanılan materyal tercihi size kalmış. Alışana kadar biraz zamanınızı alabilir ancak sabah kalktığınızda bile muhteşem görünmeniz ipek kirpiklerle çok basit.

4- 
Herkesin takma kirpik eklettirmeye vakti veya sabrı olmayabilir. Dolayısıyla kirpik uzatma yöntemi daha çok ilginizi çekebilir. Dört ila altı hafta etkisi süren bu işlem kendi kirpiklerinizle aynı duracak şekilde yapılıyor. Böylece son derece doğal görünüyor.

5- Kirpiklerinizi olduğundan biraz daha uzatmak mümkün. Doğru serum, kirpikleri güçlendirmeye ve dökülmelerini engellemeye yardımcı oluyor. Bu tip serumlarda sonuçlar iki hafta sonra alınmaya başlıyor. 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

 

 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri