Tesettür modasında bu yıl rüzgarını estirecek kimonolar bu yaz oldukça kullanılacağa benziyor. Özellikle dış giyimde oldukça moda olan kimonolar tesettürlü kadınların da hızlı bir şekilde vazgeçilmezleri olmaya hazırlanıyor. Yaz sezonununda başlamasıyla tüm kombinlerinizi renklendirecek kimonolorı her türlü biçimde kullanabilmeniz mümkün. İsterseniz bir tişörtle isterseniz de bir elbiseyle oldukça şık olan bu kıyafetler bu yaz pratik ve hızlı bir şekilde kombin yapmanıza yardımcı olacak. Özellikle dokuları sebebiyle sizi bu sıcak günlerde oldukça serin tutacak şık bir kıyafet olarak karşımıza çıkıyorlar.

Çiçekli rengarenk etnik desenli bu kimonolar uçları püskül ve fırfır detaylarıyla süslenerek kadınların daha fazla ilgi çekmesi sağlanıyor. Sizi oldukça cool ve rahat bir görünüme sokan bu kıyafet bunun yanı sıra size rahat bir şıklık da sunacaklar.

Günlük kombinlerde oldukça rahat kullanabileceğiniz kimonoları bir gece kombinine de çok rahatlıkla dönüştürebilirsini. Sabah saatlerinde içine giydiğiniz beyaz tişörtün yerine kimononun önünü tamamen kapattıktan sonra sadece bir topuklu ayakkabı giyerek ilgi çekici bir kombin yaratmanıza da yardımcı oluyor.