Her kadın dolgun dudaklara, çıkık elmacık kemiklerine ve belirgin bir çene hattına sahip olmak ister. Estetik müdahaleye gerek kalmadan bazı makyaj tekniklerini kullanarak da bu görünüme destek olabilirsiniz. Derin dekolteli elbise giydiğimizde iç çamaşırınızın görünmemesi için,  iç çamaşırınıza ek yapabilirsiniz. Bir tığ yardımı ile atan ipliği kazağınızın içine çekiniz. 

KOT PANTOLONLARINIZDA İLLÜZYON YARATIN

Kot pantolonunuzda oluşan yırtıklar; kot pantolonunuz da oluşan yırtıkları kendi zevkinize göre yeni bir tasarım oluşturabilirsiniz. Botlar ile kot pantolon giymek; pantolonunuzun paçalarını botunuzun içine sokmayın. Tek bir manşet ile daha güzel görünecektir. Yumruğunuzu sıkıp dirsek ile elinizi aynı ölçüde kullanarak ölçebilirsiniz. 

SABUN KULLANIN

Fermuarınız sıkıştı ve açılmıyorsa, vazelin yada sabun kullanın. Eminim işe yarayacaktır. 

MAKYAJINIZDA KONTÜR UYGULAMASI YAPIN

Aynı kontür renginde olan ürünü çene altına da sürebilirsiniz. Özellikle burnunuzun daha kemikli ve kalkık görünmesini istiyorsanız alt ve üst burun kemiğinizin yanlarını koyultarak üst bölümünü aydınlatabilirsiniz.

DUDAKLARINIZI BELİRGİNLEŞTİRİN

Bu işlemlerin benzerleriyle dudaklarınızı da belirginleştirmek mümkün. Yapacağınız tek şey dudaklarınıza beğenerek sürdüğünüz ruju sürüp orta yerine aydınlatıcı uygulaması yapmak olacaktır.