24 Temmuz 2019
  • Istanbul 22.22°
  • Ankara 16.67°
  • Izmir 25°
İmsak 03:56
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:36
Yatsı 22:18
BIST102.556
Dolar5,7271
Euro6,3871
Altın261,77

Kaş Makyajınızda Doğallığı Kıl Tekniği Yöntemiyle Yakalayın!

Kaşlarda kıl tekniği uygulaması çok ince bir iğne yardımıyla kıl köklerinize uygulanmaktadır.Makyaj artistleri, boyalar yardımıyla yapılan bu kıl tekniği işleminin çok doğal göründüğü kanaatindeler.

Kaş Makyajınızda Doğallığı Kıl Tekniği Yöntemiyle Yakalayın!

Kaşlarda kıl tekniği uygulaması kaşlarınızdaki kıl şeklinize göre doğal kıl efekti verilerek uygulanıyor.Dolayısıyla karşınızdaki kişi bu tekniğin kendi kaşınız mı yoksa kıl tekniği mi olup olmadığını anlayamıyorlar.

Bu yöntemi uygulamaya en ideal olan kişiler; doğuştan kaş şekli seyrek olanlar,
kaşları çıkmayanlar, daha şekilli ya da daha düz kaşlara sahip olmak isteyenler, kaşlarını gürleştirmek isteyenler, kaşlarında asimetri sorunu olan kişiler, kemoterapi tedavisi gören hastalar kullanabilirler. Kullanan kişiler çoğunlukla bu yöntemden memnun kalmaktadırlar.

Bu kaş tekniği uygulanırken herhangi bir acı hissedilmiyor yalnızca uygulama yapım aşamasında kaş etrafınız biraz gıdıklanıyor. Uygulama sonrasında hafif kaşınma oluyor. Uygulanan bölgeyi sürekli nemli tutmak gerekiyor. Eğer önerilen kremleri uygulamazsanız uygulama yapılan bölge kabuklanırsa boya atar ve kalıcı makyajınız silinmiş olur. Uygulamadan sonra da mutlaka dikkat etmeniz gereken unsur  gün boyunca banyo yapmamak olmalı. Eğer yeni kaşlarınız suyla teneffüs ederse boyası akar ve işleminizden herhangi bir verim alamamış olursunuz. Kıl tekniğiyle kaş boyama işleminiz gerçekleştikten sonra yeni kaşlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri