20 Ağustos 2019
  • Istanbul 26.11°
  • Ankara 21.11°
  • Izmir 28°
İmsak 04:36
Güneş 06:11
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:04
Yatsı 21:33
BIST95.911
Dolar5,7263
Euro6,3449
Altın276,57

Karşı Cinste Dış Görünüşe Önem Veren Burçlar

Dış görünüş önemli değil, önemli olan iç güzellik önemli deseniz de bazı burçlar bu şekilde düşünmüyor. Hem kendi dış görünüşlerini hem de karşı cinste dış görünüşlerine önem veriyor.

Karşı Cinste Dış Görünüşe Önem Veren Burçlar

Karşı Cinste Dış Görünüşe Önem Veren Burçlar

Dış görünüş bazıları için önemli bazı için de o kadar önemli değildir. Ancak bu burçlar için söyleyebileceğimiz şey onların dış güzelliği öncelediğidir.

 

BAŞAKLAR

Oldukça seçici ve beğenmesi zor olan Başaklar, eş tercihi hususunda da yine zorlar. Görünüş hususnda ayrıntı sever olan başak burcu insanları, sadece sevgilisi için değil kendi görünüşünü de beğenmezse sorun çıkarır. 

 

ASLANLAR

Burçların lideri Aslanlar, özgüveni kelimesi ile eş anlamlıdır.  Haliyle görünüşün önemli olduğu Aslanlar, pasif kişileri sevmez. Onlar için şık olmak tek kriter değildir, aynı zamanda özgüvenli de taşıması gerekir. Kısacası Aslanların partneri pasif bir karakter olamaz. 

BOĞALAR

Burjuva sınıfını andıran Boğalar, sefaseverdirler. Şık olmayı kafalarına takan Boğalar, dış görünümde muhteşem olmak için maddi olarak kendine motivasyon kaynağı bulmuştur. 

TERAZİLER

Bakımlı olmaya ve şık olmayı bir amaç olarak edinen Teraziler, hep çekici olmak ister. Abartılı olmasa da estetik görünüm konusunda hassa olan Teraziler, kibar ve modern insanlardan hoşlanırlar.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri