Karbonat ve Limonla Diş Beyazlatma

Karbonatla diş beyazlatma yöntemini kesin duymuşsunuzdur. En çok tercih edilen diş beyazlatma yöntemlerinden biridir. Peki nasıl yapılır?

Karbonat ve Limonla Diş Beyazlatma

Karbonatla diş beyazlatma yöntemini kesin duymuşsunuzdur. En çok tercih edilen diş beyazlatma yöntemlerinden biridir. Peki nasıl yapılır? İşte detaylar...

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz karbonat ve limon karışımı ile dişlerinizi beyazlatmanız mümkün. Hem para harcamanıza gerek kalmadan hem de zaman kaybı yaşamadan dişlerinizi beyazlatabileceğiniz bu yöntemi denemek ister misiniz?

ÇAY VE KAHVE LEKELERİ

Karbonat ile diş beyazlatma yöntemi, diş üzerinde yer alan kahve ve çay lekelerinin kısa süre içerisinde giderilmesine yardımcı olmaktadır. Sararmış dişlerden şikâyetçiyseniz ve doğal yöntemleri denemekten yanaysanız size vereceğimiz karbonat ile diş beyazlatma yöntemini deneyebilirsiniz.

KARBONATLA DİŞ BEYAZLATMA YÖNTEMİ

Dişlerinizi karbonatla beyazlatmak için, bir kaç damla limon suyu veya su ile bir çay kaşığı karbonatı karıştırın. Daha sonra, parmağınızı veya bir diş fırçanızı kullanarak karışımı dişlerinizin üzerine sürün. 2 dakika karışımı dişlerinizde beklettikten sonra dişlerinizi normalde yaptığınız gibi fırçalayın. Daha sonra ağzınızı çalkalayın. En iyi sonuç için her gün tekrarlayın.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri