Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Birçok kadında adını bilmediği için birçok güzel renge saçlarını boyamak yerine sadece bildikleri ile yetiniyor. Bundan dolayı da size öneriler sunarak detaylı bir şekilde tanıtıyoruz. Şimdi de kahve köpüğü saç hakkında diğer bilinmesi gerekenlere göz atalım.İşte detaylar haberimizde...

Kahve Köpüğü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kahve köpüğü saç rengi nasıl elde edilir? Birçok kadında adını bilmediği için birçok güzel renge saçlarını boyamak yerine sadece bildikleri ile yetiniyor. Bundan dolayı da size öneriler sunarak detaylı bir şekilde tanıtıyoruz. 

KAHVE KÖPÜĞÜ SAÇ RENGİ NASIL ELDE EDİLİR?

Modaya uygun bir tarzınızın olmasını istiyorsanız, giyiminiz kadar güzelliğinizi de buna odaklanmak durumundasınız. Saç modellerinden, cildinize yaptığınız makyaja kadar her şey modanın tasavvuru altında ve güzel olmaya çalışmak için “moda” sizin yerinize de düşünüyor. Bal köpüğü saç rengi de modanın kadınlara sunduğu güzellik taçlarından sadece birisi. Bu rengi elde etmek için bayan kuaförlerine gitmenize gerek yok. Sadece yapmanız gereken saçınıza uyacak bal köpüğü rengi boyalarını almanız ve evinizde uygulamanız.

Sarı tonlarda bir saç için bal köpüğü saç rengini elde etmek her zaman daha kolaydır. Bunu için 7.30 bal köpüğü saç boyasını almanız ve yarısını bir kaba boşaltmanız gerekir. İkinci olarak ise 9.3 değerinde altın sarısının yarını bal köpüğünün bulunduğu kaba boşaltmanız ve son olarak bir şişe yüzde dokuzluk oksidanı katıp harmanlamanız yeterlidir. Bu karışımı saçınıza uygulamanız güzel bir bal köpüğü saç rengine sahip olmanıza yardımcı olur. Kumral ve açık kahve renginde bir saç için ise, 9.3 altın sarısı rengi, 8.65 kahve köpüğü, yüzde dokuzluk oksidasyonu karıştırmanız ve saçınıza uygulamanız yetecektir.

Saç rengi koyu olanlar veya kızıl renge sahip olanlar, uzman bir kuaföre bal köpüğü saç rengi yaptırabilirler. Bu kişilerin evlerinde bal köpüğü saç rengini uygulamaları, kötü bir saç modelinin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri