Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Jessica Alba’nın Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı

Üç çocuk annesi, çok başarılı bir oyuncu ve başarılı bir iş kadını! Jessica Alba’dan bahsediyoruz. Ünlü oyuncu Jessica Alba’nın güzellik sırrı ortaya çıktı. İşte Jesica Alba’nın doğal güzelliğinin sırları…

Jessica Alba’nın Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı

Jessica Alba’nın Güzellik Sırrı Ortaya Çıktı

Altın Küre'ye aday gösterilen ünlü oyuncu Jessica Alba, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Peki, Jessica Alba’nın güzellik sırrı ne? Detaylar haberimizde…

JESSİCA ALBA’NIN GÜZELLİK SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Ünlü oyuncu Jessica Alba, her zaman makyajını temizlemeye çok özen gösteriyor. Eğer yüzünde yoğun bir makyaj varsa; makyajı ve kirleri yıkmaya yardımcı olan bir temizleyici kullanmayı tercih ediyor. Hatta bazen daha kesin ve temiz sonuçlar almak için bu uygulamayı iki aşamada gerçekleştiriyor ve jel temizleyiciler kullanarak iki kez temizlemeyi deniyor. Bunu yapmayı sevdiğini ifade eden Jessica Alba, bu işlemin cildinin tertemiz olduğu hissini verdiğini söylüyor.

Jessica Alba, ayrıca cildi için pek çok farklı öze sahip, özel bir serum kullandığını açıkladı. Böylece gece boyunca serum, ölü cilt hücrelerini yok ederek ardında ferah, parlak ve taze bir cilt bırakıyor.

Alba için göz çevresi bakımı da çok önemli. Derin nemlendiricili özelliğe sahip göz altı kremlerini kullanarak; göz çevresini etkileyen olumsuz unsurlardan korumayı hedefliyor.

Alba, cilt bakımı rutinine bağlı kalınması gerektiğinin önemini şu şekilde açıklıyor:  ''Bir cilt bakımı rutini bazen insanların günlerinde sahip oldukları tek 'ben' zamanı olabilir. Sadece kendiniz için bir şey yaparken, önemli olduğunuzu ve kendinize bakmak için zaman ayırmanın önemli olduğunu hatırlatmak önemlidir."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR