jartiyer aynı zamanda son derece zahmetsiz bir iç giyim ürünüdür. Dış görünümü oldukça teferruatlı görünse de aslında jartiyer giymek çok kolaydır. Jartiyer takım, çorap ve stripe adı verilen üst parçadan oluşur. Stripe ile jartiyerin boyu rahatlıkla ayarlanır ve çorabın sabit durması sağlanır.

Kırmızı, pembe, gül kurusu renginde birbirinden güzel jartiyerin sana gün boyunca kendini çok alımlı hissettireceğinden emin olabilirsin.

Jartiyer takım, çorap ve stripe adı verilen üst parçadan oluşur. Stripe ile jartiyerin boyu rahatlıkla ayarlanır ve çorabın sabit durması sağlanır.

JARTİYER NASIL GİYİLİR?

Öncelikle vücuduna uygun bedeni seçtiğinden emin ol. Böylelikle jartiyer vücudunu kesmez ve vücut hatların çok daha kusursuz görünür. Jartiyer giydiğinde görünümünün daha etkileyici olmasını istersen dantel modellerden faydalanabilir ve çorabını da dantelli olarak seçebilirsin. Böylelikle alımlı ve zarif bir görünüme sahip olursun.

Jartiyer, güzel görünümünün yanında aynı zamanda sağlıklı bir iç giyim ürünüdür. Külotlu çorabın aksine vücudunun çok daha rahat nefes almasını sağlar. Eğer jartiyer stripelarını çorabına tuttururken zorlanırsan jartiyerini giymeden önce klipsleri çorabına tutturma yöntemini seçebilirsin. Böylelikle doğru ayarı daha kolay bulabilir ve gün boyu konfor içinde olabilirsin. Günlük yaşamda jartiyer giyerken fazla dantelli, fırfırlı modeller seçmemeye gayret edersen kıyafetlerinin altında belli olması riskinden de kaçınmış olursun.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın