İstikbal yatak baza, yatak odası modelleri 2017, istikbal mobilya fiyatları ve kampanyalar, yatak odası modelleri 2018, istikbal yatak fiyatları, yatak odası fiyatları en ucuz detaylar haberimizde...

Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz yatak odaları karşımıza çok çeşitli modeller ile çıkıyor. Yatak odanızı tamamen kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz gibi İstikbal’den hazır bir yatak odası modeli de tercih edebilirsiniz. Bu konu da İstikbal sizin için geniş bir yelpaze sunuyor.

HAZIR YATAK OADASI MODELLERİ TERCİHİNİN FAYDALARI

Yatak odanızı kendiniz düzenlemek yerine hazır bir model tercih ederseniz sizleri büyük bir yükten kurtarır. Uzmanlar tarafından hazırlanmış yatak odası modelleri en ufak detayları bile kaçırmamak için uzun çalışmalar ortaya koyuyor. Herhangi bir kişinin gözünden kaçabilecek ufak bir ayrıntı hazır oluşturulmuş yatak odası modellerin de bulunmuyor. Eğer mükemmeli arayan bir kişiliğiniz varsa İstikbal’in yatak odası modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İSTİKBAL GOLD YATAK ODASI MODELİ

Yatak odanızın da ince çizgililer ile büyük sanatlar görmek istiyorsanız bu model tam size göre. Gerek renk seçimi gerek konforu sayesinde İstikbal’in gözde modelleri arasında yer alıyor. Üstelik geniş raf aralığı ve yüksek ayak kullanılmış olması sayesinde kullanıcısına kolay bir kullanım ara yüzü sunabiliyor.

İSTİKBAL LİMA YATAK ODASI MODELİ

Uyandığınız da karşılaşacağınız ilk görüntü sizi doğaya taşımasını istiyorsanız seçiminizi İstikbal’in lima yatak odası modelinden yana kullanmalısınız. Ürünler de kullanılan meşe rengi ve opak beyaz renkler sizleri doğayla buluşturuyor. Dolaplar da tercih edilen raflı sistem sayesinde eşyalarınızı depolamak için bolca alanınız da mevcut.

İSTİKBAL ROMANCE YATAK ODASI MODELİ

Güneş ışığı odanıza girerken romantik bir uyanış istiyorsanız bu model tam size göre. Oldukça sade olarak belirlenmiş renk seçimi sayesinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bolca kullanılan çekmece ve raf sistemi sayesinde bu model de bolca depolama alanına sahip olabiliyorsunuz. Takım boyunca tercih edilmiş olan oval köşeler sayesinde eşyalarınız darbelere karşı daha güvenli bir hal alıyor.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.