İster arkaya doğru tarayın, ister toplu saçlarınız ıslak görünüme kavuşturun !İşte en beğenilen ıslak saç modelleri haberimizde...

Arkaya Doğru Taranmış Islak Saç Modeli

Islak saç modelinin en çok kullanılmayı tercih edilen saç stili arkaya doğru taranmış olanıdır. En sıkı tercih edilen tarz budur . Birçok dünyaca ünlü sanatçı ve şarkıcılar sahne şovlarında dahi bu saç modelini kullanmaktan geri kalmıyor

Kısa Islak Saç Modeli

Islak saç modelini kullanmak için saçlarınızın uzun olmasına gerek yok. Özellikle de sıcak yaz günlerinde kısa saç kullanmayı tercih edenler için saçların ıslak olma fikri kulağa çok hoş gelebilir.

Dağınık Islak Saç Modeli

Sıcak yaz günlerin de  bayanların en çok sevdiği ve tercih ettiği şey ıslak saçlarını rüzgarın akışına bırakarak dağılmış saçlarıyla dışarı çıkmak ise bu sezona damgasını tekrar vuracak olan saç stili ıslak saç modellerine kendinize göre uygun olanını tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Saçlarınızı ıslakken kullanacağınız ıslak görünümünü destekleyici ürünler sayesinde saçlarınıza dağınık bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Yana Doğru Ayrılmış Islak Saç Modeli

Bu sezonun en çok tercih edilecek olan saç modellerinden biri olan yana doğru ayrılmış saç modelini ıslak saç modelleri ile birlikte birleştirebilirsiniz. Saçlarınızı yana doğru ayırarak ıslak görüntüsüyle oldukça havalı bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın