İfadenizi Değiştiriyor! Göz Altı Torbalarına Dikkat!

Göz altı torbaları zaman zaman herkesin sorunu olmuştur. Göz altı torbalarının birden çok sebebi bulunur. Peki Bu sebepler nelerdir?

İfadenizi Değiştiriyor! Göz Altı Torbalarına Dikkat!

. Göz altı torbalarının birden çok sebebi bulunur. Peki Bu sebepler nelerdir? Göz altı torbaları zaman zaman herkesin sorunu olmuştur.

GÖZ ALTI TORBALARININ NEDENLERİ NELERDİR?

Dr. Sevgi Ekiyor, gözaltı torbalarına dikkat edilmesi hususunda önerilerde bulundu. göz altı şişkiniklerinin derecelerinin bulunduğunu kaydeden Dr. Ekiyor, "Tip-1: Göz altlarında hafif derecede yağ birikimi görülebilir, belli-belirsizdir. Tip-2: Göz altlarında yarım halka görünümünde yağ birikimi görülebilir, fark edilebilir derecededir. Tip-3: Oldukça belirgin olan göz altı torbaları yarım halka şeklindedir. Gözlerin oldukça yorgun olduğu gözlenir. Mikro iğneler vasıtasıyla cildin derinliklerine kontrollü bir şekilde ısı ve radyofrekans uygulanmasına dayanan Agnes RF göz altı torbası tedavisi göz altında ki yağ hücrelerinin küçülmesini sağlar ve kolajen üretimini tetikler. Bu sayede cilt, gergin bir hal alır" ifadelerini kullandı.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri