Özellikle kadınlar günün her anında mükemmel görünmek isterler. Bunun için yoğun çaba harcayan kadınların imdadına yetiştik. Yoğun bir iş hayatına sahipseniz, sizler için hazırladığımız bu pratik ipuçları işinize çok yarayacak. İşte günün her anında muhteşem görünmenizi sağlayacak güzellik sırları...

GÜNÜN HER ANINDA HARİKA GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK GÜZELLİK SIRLARI

Kullandığınız fondöteniniz kalınsa, evde bulunan nemlendiricinizden ilave ederek daha ince kıvama getirebilirsiniz.

Eğer çok açık tondaysa, sıvı bronzerdan biraz ilave edebilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı ile zeytin yağı, suya dayanıklı makyajı çıkarmada mucizevi etkiler yaratır. Yüz temizleyici kullanmadan basitçe çıkarmanızı sağlayacaktır.

Kaşlarınızı doldurmak için eski bir rimelinize saç spreyi sıkın ve kaşlarınıza sürün.

Aktarlarda sıklıkla bulabileceğiniz tarçın ve nane yağı, dudağınızın daha dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Eğer bu malzemelere alerjiniz yoksa, dudak balmınıza veya kreminize de ilave edebilirsiniz.

Pürüzsüz ev ışıltılı bir cilt istiyorsanız, yüz yıkama jelinize bir çay kaşığı karbonat ekleyip karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı birkaç dakika yüzünüze masaj yaparak sürün ve ılık suyla durulayın. Haftada 2-3 kez tekrarlamanızı tavsiye ediyoruz.

Rimeliniz kurumaya başladıysa, sıcak su dolu bir kapta 5 dakika bekletin.

Yeni aldığınız ayakkabıyı giymeden önce ayağınıza mutlaka deodarant sıkın. Böylece ayakkabının ayağınıza vurmasını engellemiş olacaksınız.