Elimizin altında bir çok kıyafet seçeneği durur ve ne giyip neyle kombinleyeceğimizi düşünüp dururuz. İşte size bir kaç tavsiye...

BEYAZ PANTOLONLAR

Beyaz evrensel bir baz rengi olduğundan her renkte ayakkabıyla güzel duracaktır. Bununla birlikte beyaz pantolonu siyah ayakkabılarla kombinlemeyi tercih etmemeliyiz. Siyah yerine daha çarpıcı renkler kullanın ya da nude tonlarında bir ayakkabıyla hoş görünün.

GRİ PANTOLONLAR

Gri rengi pantolonunuzu herhangi bir ana renk ayakkabıyla tercih edebilirsiniz. Eğer farklı tasarımı olan bir ayakkabınızı giymeyi düşünürseniz ve ayakkabıyla ne uyduracağınız konusunda düşünüp durursanız hemen gri pantolonlarınıza sarılın.

SİYAH PANTOLONLAR

Siyahın her renkle uyacağını herkes bilir. Ama aslında bilinenin aksine siyah ile her şey uymaz. Örneğin; beyaz, koyu kahve ve yavruağzı ayakkabılarınızı siyah pantalonla kombinlemeyin

BEJ PANTOLONLAR

Bej ve nude renkte pantolon giydiğinizde, ayakkabılarınızı açık ve parlak tonlarda olmalıdır.
Keskin bir kontrast yakalamak için, siyah giyeyim demeyin.

KAHVERENGİ PANTOLONLAR

Açık kahverengi ayakkabılarla sakın siyah ya da gri ayakkabı tercih etmeyin. Onun yerine açık kahverengi pantolonlarla haki yeşili ayakkabılar, ya da beyaz topuklular tercih edebilirsiniz.