Gül Yağı İle Batığı Geçirebilirsiniz

Batık kadınların en sık karşılaştığı güzellik sorunlarından biridir. Ne yaparsa yapsa geçmeyen bu yöntem için gül yağını kullanabilirsiniz.

Gül Yağı İle Batığı Geçirebilirsiniz

Batığı nasıl geçireceğimiz ve nasıl oluştuğuna dair bilgileri sizin için derledik. Gelin beraber bakalım. İşte, batığı geçirme yollar...

BATIĞI GEÇİRME YOLLARI NELERDİR?

Elektrikli epilatörler tüyleri her tarafa aldığı için batık meydana gelmesine zemin hazırlar, bu nedenle farklı epilasyon methodları kullanılmalı. Bacaklara yapılacak peeling, ölü derinin atılmasını mümkün kılarak batık meydana gelmesini engeller. Banyo esnasında yapılan keseleme yöntemi ile cilt ölü derilerden arındırılarak, batık meydana gelmesinin önüne geçilebilir. Nemlendirici yağlar uygulamak kıl köklerini yumuşatarak batık meydana gelmesini önler. Bacaklardaki batıklar için en ideal yağlar biberiye ve gül yağlarıdır. Ağda esnasında uzun kıllar çekilirken kırılır ve batık meydana gelmesine neden olur. Bu nedenle kıllar fazla uzamadan ağda yapılmalıdır. Ağda işlemi sonlandıktan sonra sürülecek olan tüy azaltıcı krem veya losyonlar vakit geçtikçe tüy ve batık meydana gelme olasılığı azaltır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri