Gelin buketi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Detaylar haberimizde... Gelin adayının zarafeti ve şıklığıyla taşıdığı gelinliklerin önemli tamamalayıcısı gelin çiçekleridir. Gelinliğiniz ne kadar güzel ve trend olsa da, gelin çiçekleri gelinliğin adeta tamamlayıcısıdır. Yapay çiçeklerden gelin çiçekleri bir döneme imzasını bıraksa da son yıllarda taze ya da kurutulmuş çiçeklerden tasarlanan gelin buketleri popüler. Hepsi usta ellerde yapılan gelin çiçekleri, artık bir ömür boyu saklamak isteyenler için özel olarak ince ince tasarlanıyor.

Aylarca aradığınız, en özel gününüzde üzerinizde mutlulukla giydiğiniz gelinliğiniz, doğru seçilmiş bir gelin buketiyle bambaşka bir hal alacaktır.

Tasarım buketler, artık gelinlerin imdadına yetişiyor ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle de yıllarca evinizde tutabileceğiniz güzellikte bir aksesuar ortaya çıkıyor. Onlarca tasarım arasından hangisine karar vereceğiniz oldukça zor! Bazen internetten gördüğünüz bir tasarımı elinize aldığınızda aynı duyguyu hissedemiyorsunuz.

GELİN BUKETİ SEÇENEKLERİ

1- Eğer pastel renkler hoşunuza gidiyorsa ve gelinliğiniz de uygunsa, romantik düğünlerin tercihi buketler sizin için en uygunu olacaktır. Aynı zamanda Sonbahar düğünleri için de pastel tonlar ideal bir seçenek oluyor.

2- Canlı, hareketli ve ışıltılı bir gelinlikse tercihiniz, çiçekleriniz de en az gelinliğiniz kadar aydınlatmalı. Canlı çiçeklerden oluşturulmuş bir buket, gelinliğinizi bütünleyecektir.

3- Renkli ve özgür bir gelin mi olmak istiyorsunuz? Elbette gelin buketleriniz de kurutulmuş rengarenk çiçeklerden oluşabilir. Üstelik her tonu bukette kullanmanız, kişiliğinizi de yansıtmanızı sağlayacaktır.

4- 2018'in Bohem modasını mı tercih ediyorsunuz? Düğün konseptiniz ve gelinliğinizin yanında, Vintage ve Gipsy tarzını da harmanlayan, özgürlük ve doğallığın ifadesi gelin buketleri tam size göre. Eski ile yeniyi birleştiren, renk ve tonlarıyla bohem tarzı yansıtan buketler, sizi sıradanlıktan uzaklaştıracaktır.

Davetiyenizi bir an önce almayı unutmayın! Yüzlerce çeşit gelin buketi ve pek çok sürpriz sizleri bekliyor olacak...