Çiçeklerle bezeli nakış işlemeli elbiseleri bu yaz sokaklarda görmeye hazır olun.Bu çiçekli floral desenli bir elbise olarak veya çiçek desenleriyle bezeli bir gömlekle de olabilir. Nakış işlemelerinin trend olma hikayesi geçtiğimiz kışa dayanıyor fakat yaz aylarında da bu trend rüzgarını estireceğe benziyor. Bu trendin başlamasının sebebiyse eskiden modaya yön veren trendlerin günümüzde moda dünyasına yön vermesinden kaynaklanıyor.

Eski yıllarda nakışlı çiçekli elbiseler büyükannelerimizin teyzelerimizin dolaplarını süslerlerken şimdilerde bu yılın en büyük trendi olarak ortaya çıkmakta.
Özellikle nakış detayları bir kot ceketin üzerinde cekete çok farklı bir hava katabiliyor. Nakış işlemeli floral bir tül elbiseniz varsa bunları bir kot ceketle kombinleyebilirsiniz.

Nakışlı şifon bir tuniğiniz varsa bunu gündüz bir kot pantolonla gece saatlerinde ise bir topuklu ayakkabıyla çok rahat kombinleyebilirsiniz. Çiçek modası hem gece hem gündüz kombinlerinizde çok pratik olmakla beraber size büyük rahatlık sağlayacağa benziyor.

Beyaz renkte şifon elbiseler de bu yaz trendleri arasında yer alıyor. Beyaz şifon elbise üzerine floral çiçek işlemeli ve ya nakış işlemeleri çok daha göz dolduracaktır. Bu elbiselerin altına giyeceğiniz bootie'lerle de tarzınıza bohem bir hava katmanız mümkün.