Kilo problemleri olan kadınlar spor ve diyet programı yapmaksızın artık kilolarına hızlıca veda edebilirler. Yalnızca elbise seçimlerinizle bile 10 kilo daha zayıf görünme imkanınız vardır. Hem yeni trendlere uygun görünmek ve bunun yanında olduğunuzdan daha zayıf görünebilmek artık elinizde. Sizlere vereceğimiz küçük tüyolar sayesinde artık fazla kilolarınızdan rahatsız olmayacaksınız.

Herşeyden önce vücudunuzu ve size neyin yakışıp neyin yakışmadığını çok iyi biliyor olmanız gerekiyor. Vücut tipiniz üstten daha zayıf altlara doğru genişliyorsa altınıza giydiğiniz etek veya pantolonların koyu renk ve bol olmalarına özen gösterin. Bu durum tam tersiyse de üst bedeninize giydiğiniz kıyafetlerin koyu renklerde tercih edilmesi fazla veya bölgesel olan bu kilolarınızı kamufle etmeye yetecektir.

Bunun yanı sıra desenler de vücut ölçülerinizi büyük oranda etkilemektedir. Özellikle fazla kiloların olduğu bölgelere dikine doğru olan geometrik desenli kıyafetler giydiğinizde bu durum da sizi olduğunuzdan daha zayıf ve ince göstermeye yetecektir. Bu ince nüanslara dikkat ettiğiniz takdirde spor ve diyet programının yanında kendinizi iyi hissetmenize ve motive etmenize yetecektir.