Fan Fırçaları Nasıl Kullanırız?

Şekliyle diğer makyaj fırçaları familyasının en sıra dışı üyesi olan fan fırçalar ne işe yarıyor, farklı büyüklükteki fırçalar hangi bölgelerde kullanılıyor? Makyaj ürünleriniz içinde kendine yer edinecek bu şekilli fırçaları gelin yakından inceleyelim...

Fan Fırçaları Nasıl Kullanırız?

Makyaj Fırçaları Modasında Sıradışı Yenilik

Yelpaze ya da fan fırça olarak bilinen bu düz, yanlara açılan fırça son zamanlarda makyaj koliklerin çantasında mutlaka yer alan bir parçaya dönüştü.

AYDINLATICI SÜREBİLİRSİNİZ

Peki bu fırça ne işe yarar? Aslında aydınlatıcı fırçası olarak da anılan bu fırça, adı üstünde olduğu gibi aydınlatıcınızı en rahat ve doğal bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yüzünüzde kalan makyaj fazlalıklarından da arındırır. Büyük boy bir fan fırçasıyla, baking sonrası fazla pudrayı yüzünüzden atabilir hatta vücudunuza bile rahatlıkla aydınlatıcı ürün uygulayabilirsiniz. Orta boyunda olanı ise en doğal ve doğru bir şekilde aydınlatıcınızı elmacık kemiklerinize, dudak üstünüze uygulamanızı sağlar. En küçük boyuyla maskara sürmek ya da kirpiklerinize sim yapıştırmak mümkün oluyor.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR