Düğün makyajına karar veremeyen bir gelin adayıysanız, ilham veren ünlü makyajlarına göz atın.

NESLİHAN ATAGÜL

Ünlü oyuncunun makyajı abartıdan uzaktı. Dudakta da nude tonlar kullanılırken, gözler takma kirpiklerle ön plana çıkarıldı.

ŞÜKRAN OVALI

Şükran Ovalı düğün gününde yoğun makyaj yerine abartıdan uzak bir görüntü tercih eden ünlü isimlerden… Elmacık kemikleri belirginleştiren başarılı oyuncunun yapılan dumanlı makyaj sayesinde gözleri ön plana çıkarıldı.

MERVE BOLUĞUR

Kırmızı rujuyla akıllara kazınan Merve Boluğur, düğün makyajında iddialı görünümünü gözlerine taşıdı. Güzel oyuncu bol eyeliner ve maskara kullanarak dikkati gözlerine çekti.

BEREN SAAT

Ünlü oyuncu her zaman doğal ve sade görünmeyi seviyor. Beren Saat’in bu yalın tarzı düğün makyajına da yansımıştı. Güzel oyuncu sade makyajıyla oldukça naif görünüyor.

PELİN KARAHAN

Pelin Karahan da sade makyaj tercih eden ünlülerden. Ünlü oyuncu aşırıya kaçılmamış makyajı ve tepeden topladığı saçlarıyla duru güzelliğini oldukça güzel yansıtmış.

BUSE TERİM

Volkan Bahçekapılı ile nikah masasına oturan Buse Terim de düğün makyajı için gözlerine dikkat çekmeyi tercih eden ünlülerden. Terim’in makyaj ile belirginleştirdiği gözlerine pembe tonlarındaki bir ruj eşlik ediyor.

EZGİ EYÜBOĞLU

Ezgi Eyüboğlu, gelinlik tercihine nazaran makyajını sade yaptıran ünlülerden. Sıcak tonlarda bir göz makyajı tercih eden Eyüboğlu, başındaki zarif tacıyla masalsı bir görünüme ulaşmış görünüyor.

HATİCE ŞENDİL

Şendil’in düğün makyajını profesyonel bir makyaj artisti olan Çiğdem Yartaşı yaptı. Şendil’in gözlerinin odak noktası olduğu makyajında, dudakta nude tonlar tercih edildi.

BAŞAK DİZER

Günlük hayatında da hep sadeliği tercih eden Başak Dizer, düğün makyajında da aşırıya kaçmamış. Dudakları için ten rengine yakın ruj kullanan Dizer takma kirpikleri sayesinde gözlerini ön plana çıkarmayı tercih etmiş.

BURCU BİRİCİK

Burcu Biricik vintage tarzındaki gelinliğine yakışan bir makyaj yaptırmış kendisine. Güzel oyuncu hem saçı hem de makyajıyla zarafetinden zerre ödün vermemiş.