22 Temmuz 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 27.78°
  • Izmir 32.22°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.089
Dolar5,6882
Euro6,3834
Altın260,94

Elinizin İçinde 'Ben' Varsa...

Vücudunuzdaki benler, kişiliğiniz ve gelecek yaşantınız hakkında önemli bilgiler veriyor olabilirler.

Elinizin İçinde 'Ben' Varsa...

İnanmak ya da inanmamak size bağlıdır ancak yüzünüzün veya vücudunuzun belirli bölgelerinde doğuştan var olan ben lekelerinin gelecek yaşantınızın nasıl olacağını ve kişiliğinizi belirlemede önemli ipuçları verdikleri iddia ediliyor.

BURUN KÖPRÜSÜNÜN ÜZERİNDE YER ALAN BEN

Bu kısımda yer alan ben lekesi önünüzde umut vaat eden bir kariyerinizin olduğunu işaret ediyor olabilir. Ücret artışını çok istediğiniz bir işi hala elde edemediğinizi düşünüyorsanız ilerleyen zamanlarda kavuşabilme ihtimaliniz biraz fazla…

KAŞIN ALTINDAKİ BEN

Kaşınız hemen altında ben lekesi olması güvenilir biri olduğunuzun işaretidir. Bu durum aynı zamanda yol gösterici bir insan olduğunuzu işaret ediyor olabilir.

DUDAK ÜSTÜNDE BEN

Çekici ve sevimli kişilikleriyle bilinen bu insanlar, arkadaşları arasında oldukça popüler kişilerdir. Ayrıca kıyafetten yiyecekleri şeylere kadar her şeyin kalitesiyle ilgilenirler.

AVUÇ İÇİNDE YER ALAN BEN

Bu kişiler genellikle yaşamlarının her alanında maddi sıkıntılar çekerler.

AYAKTA YER ALAN BEN

Bu kısımda çıkan ben lekesi gezmeyi etmeyi çok seven, insanlarla iletişim kurmaktan son derece mutluluk duyan kişilerde görülür. Bu tip insanlarda etrafındaki kişileri kolayca yönlendirebilme becerisi vardır.

YANAK KISMINDA YER ALAN BEN

Bu insanlar genellikle güçlü ve lider vasıflı insanlardır. Bu tür insanlar her zaman hayatlarının her alanında başarılıdırlar.

Kaynak: Milliyet

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri