Eldivenle Tüy Almak Zararlı Verir mi?

Eldiven kullanarak tüy almak sizi batıktan ve kısa zamanda uzamasından korur ancak eldivenle tüy almanın zararı var mıdır?

Eldivenle Tüy Almak Zararlı mı?

Eldiven kullanarak alınan tüy cilde ya da tüy köküne zarar verir mi? Sorusunun cevabını sizin için derledik. İşte, cevabı…

ELDİVENLE TÜY ALMAK ZARARLI MI?

Tüylerinizi öteki methodları kullanarak alıyorsanız zaman zaman batık benzeri cilt problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Fakat eldivenle alınan tüyler kökünden alındığı için herhangi bir batık gibi cilt problemine neden olmaz. Sadece tahrişe veya kuruluk yapabilir. Bunun için de aloe vera jeli benzeri nemlendiricileri kullanarak problemi kısa zamanda ortadan kaldırabilirsiniz. Eldivenle tüy almanın zorlayıcı olduğunu düşünüyor ve öteki hızlı methodlara başvuruyorsanız, mutlaka azalma gibi bir netice elde edemeyeceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü ağda gibi methodlar gözeneklerinizin genişlemesine ve ağdanın kıl köklerini beslemesine sebep olarak birden fazla tüy gelişmesine sebep olabilir.  Eldivenle tüy alma yöntemi ise, kıl köklerini zayıflatacağından zamanla gözenek genişlemesinin önüne geçerek tüylerinizin azalmasını mümkün kılacaktır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


[G-#12990]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR