Düzenli Bir Çalışma Masasında Neler Olmalı?

Çalışmak için gereken motivasyonu çok uzaklarda aramamak gerek. Çalışma masanızın düzeni size ihtiyacınız olan motivasyonu sağlayacaktır. Peki bir çalışma masasında neler olmalı? Gelin içeriğimizde birlikte bakalım.

Düzenli Bir Çalışma Masasında Neler Olmalı?

İster sahada çalışın ister sadece ofiste, en çok zaman geçirdiğiniz ve ihtiyacınız olan malzemeleri bulabileceğiniz yer çalışma masanızdır. Çalışma masanızın düzeninni yapmak için ihtiyaçlarınıza en pratik ulaşabileceğiniz şekilde düzenleme yapmalısınız.

ÇALIŞMA MASASINDA OLMASI GEREKENLER

Çalışma masanızın üstünde sevdiğiniz bir obje, ailenizin bir fotoğrafı, sizi yansıtan bir süs eşyası koyarak kişiselleştirilmiş çalışma masası dekorasyonu ile daha huzurlu çalışacağınız bir hava yaratabilirsiniz.

Hatırlamanız gereken bir çok şey var ise ve bunları bir deftere not almak zaman alıyorsa post-it kullanın. Masanıza, bilgisayarınıza, duvarınıza yapıştıracağınız bu ufak not kağıtları gerekli işlemlerden sonra çöpe atıp dağınıklıktan kurtulmak da daha kolay olur. 

Çalışma masası düzeni yaparken dosyalık ve bölmeli kutular işinizi kolaylaştırır. Masanızın üstünde bulunacak bu depolama malzemeleri hem her şeyi elinizin altında tutmanızı sağlar hem de düzenli bir çalışma masanız olmasına fırsat tanır.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR