Hemen hemen her kadın dudaklarının biraz daha büyük olmasının hayalini kurarlar. Dudakların daha dolgun ve göz alıcı görünmesini sağlamak için bitkisel önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Daha acılı ve ağrılı yöntemleri de bulunan bu uygulamanın acısız ve kolay yollarını sizler için derledik. 

KAHVE PEELİNGİ

Kahve dudaklarınız ve cildiniz için harika bir peeling ürünü olmakla birlikte temiz bir diş fırçası yardımıyla dudaklarınıza uygulayabileceğiniz peeling sayesinde daha dolgun ve göz alıcı dudaklara kavuşabilirsiniz. Bu işlem dudaklarınızdaki kan dolaşımını hızlandırdığı gibi dudak üzerindeki tüm ölü derinin yenilenmesine ve tazelenmesine olanak sağlayacaktır. Dudalarınızdaki bu büyük değişiklik sayesinde istediğiniz o kusursuz görünüme kavuşablirsiniz.

TARÇIN PEELİNGİ

Tarçın özellikle ferahlatıcı etkisiyle dudaklarınızdaki damarlarda kan dolaşımını hızlandırarak dudaklarınızın daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır. Bunların yanında tıpkı türk kahvesinde olduğu gibi peeling etkisi de göstererek dudak üzerinde oluşan ölü derinin yenilenmesine yardımcı olacaktır. Bir dudak nemlendiricisi kullanıyorsanız bu nemlendiricinin içerisine ilave edeceğiniz tarçınla birlikte istediğiniz görünümü dudaklarınızda fark etmek hiç de zor olmayacak.