Bugüne kadar deodorantı hem koltuk altlarınız için kullanmış olabilirsiniz. Fakat bu temizlik ürünün  hiç tahminde bulunmadığınız bir çok kullanım alanı bulunmakta!
Üstelik bazı alanlar zor durumda hayatınızı kolaylaştıracak kadar etkili yöntemler sunmakta.

GECE TERLEMELERİNİ ÖNLEYİN

Gece uyurken özellikle yaz gecelerinde vücudumuz çok fazla terlemeye müsaittir. Gece terlemelerini ve kötü kokuyu önlememiz için deodorant kullanabiliriz

GÖĞÜS ALTI TERLEMESİNİ ÖNLEYİN

Yaz aylarında özellikle spor yaparken kadınların şikayetleri arasında yer alan göğüs altı terlemesi oluyor. Göğüs altınız yaz aylarında çok fazlaterliyorsa tek yapmanız gereken o bölgeye deodorant sürmeniz olacaktır.

SİVİLCELERDEN KURTULUN

Yüzünüzde bir türlü kurtulamadığınız sivilcelerden şikayetçiyseniz deodorant bu durumlar için imdadınıza koşuyor. Özellikle içeriğinde barındırdığı ter önleyici madde sivilce kurutmada oldukça etkili bir madde olmasından dolayı sivilce tedavisinde de mucizeler yaratıyor.

KOLTUKLARA TER LEKESİ BIRAKMAYIN

Yaz aylarında terlediğimiz zaman özellikle sırtımız çok fazla terleyip koltuklara ter lekesi bırakmaktadır. Bu lekelerin oluşmasını önlemek için yapmanız gereken tek şey sırtınızın tamamına deodorant sürmek. Bu sayede bu sorununuzdan kurtulmuş olacaksınız.