Davetiye Sözleri

Sana harika önerilerim olacak! Tek yapman gereken, hem klasik hem de farklı davetiye sözlerini bulabileceğin bu yazıya göz atmak... Bu arada, bir de ricam var. Eğer aklında aşağıdakilerin dışında bir davetiye sözü varsa yazarak sizin gibi çiftlere fikir verebilir misin?

Davetiye Sözleri

Sana harika önerilerim olacak! Tek yapman gereken, hem klasik hem de farklı davetiye sözlerini bulabileceğin bu yazıya göz atmak... Bu arada, bir de ricam var. Eğer aklında aşağıdakilerin dışında bir davetiye sözü varsa yazarak sizin gibi çiftlere fikir verebilir misin? 

KOMİK DAVETİYE SÖZLERİ

Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?

Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!

Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence... Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere... Yapımcılar: Aileler

Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

İDDALI DAVETİYE SÖZLERİ

Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleride aramızda görmek en büyük isteğimiz.

Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.

ŞAİRANE DAVETİYE SÖZLERİ

Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte. Bekleriz sizleri düğünümüze ailece

Birbirimize yanık, aşk davamızda sanık olduk. Düğünümüze konuk, mutluluğumuza tanık olmaya ne dersiniz?

Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun. Düğünümüz var bugün, bizi sevenler buyursun.

KLASİK DAVETİYE SÖZLERİ

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken, sizlerin de yanımızda olmasından büyük mutluluk duyacağız.

Bu mutlu günümüzde, mutluluğumuzu paylaşmak adına düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.

Beraberliklerini sürekli kılmak ve sevgilerini sonsuzluğa taşımak için mutluluklarını sizinle paylaşmak istiyorlar.

Hayatımızın en anlamlı gününde siz sevgili dostlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN DAVETİYE SÖZLERİ

Mutluluk paylaştıkça büyür. Mutluluğumuzu paylaşmaya sizleri de bekliyoruz.

Düğünümüzde beyaz güller, ne çok resim paylaşacak bu eller. Mutlu geçsin günlerimiz, sevgi dolu paylaşımlarla dolsun face’imiz. Biz bir ömür beraberiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

İşte hayatımın en anlamlı paylaşımını yapıyorum. Bu etkinliği açarak sizleri düğünümüze davet ediyorum. Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz "Evet'' derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Biz çok sevdik birbirimizi, bağırarak söyleyeceğiz “evet”imizi, ne çok isteriz şahitliğinizi, sosyal medyadan çağırıyoruz ama bilin düğünümüze mutlaka beklendiğinizi.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri