Yaşımız ilerledikçe cildimizdeki ve vücudumuzdaki sarkmalardan oldukça şikayet etmekteyiz. Bu sarkmaları önlemek öncelikle düzenli ve sağlıklı bir yaşam tarzını oluşturmaktan başlıyor. Sağlıklı ve dengeli beslenmenin yanı sıra günlük olarak yaptığınız egzersiz ve sporla bu sorunlarınıza veda edebilirsiniz. Tüm bunların yanında cildinizi sarkmalara karşı önleyen ve dışardan cildinizin daha iyi görünmesini sağlayacak kozmetik takviyelerinden de yararlanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan onlarca mineraller sayesinde deniz tuzu bu sorununuzun ortadan kalkması için birebirdir. Cildinize her sürdüğünüzde cildiinizdeki gerilme ve sıkılaşmayı far edebileceksiniz.

Cildinizdeki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayan deniz tuzu ayrıca cildinizi yenileyerek daha genç görünmesine yardımcı olacaktır. Yenileme işlemi esnasında cilt renginizin açıldığını da fark etmeniz mümkün. Cilt yenilenmesinin yanı sıra vücudunuzdaki lekeler ve yaralar için de birebirdir.

HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI

Haftada 2 defa deniz tuzuyla lacağınız bir duş sonrasında bu yenilenmeyi kolayca fark edebileceksiniz. Vücudunuz deniz tuzu vesu karışımı olan bir küvette bekletip ardından hafif ılık suyla alacağınız bir duşla beraber bu değişimin büyük farklılıklarını gözlemleyeceksiniz.