Kadınlar genelde yaş aldıkları zaman yüzündeki kırışıklıklar daha da belirginleşmeye başlıyor. Bu çizgiler yaşlanma belirtileri olduğu gibi sonradan oluşan dezenformasyonlardan kaynaklı da olabliyor. Özellikle güldüğümüz anda ortaya çıkan bu çizgili görünümler bakışımızı ve yüz hatlarımızı oldukça değiştirmesiyle biliniyor. Bu görünüme sebep olan unsurlardan gündelik yaşamımızda vazgeçmek ve bu alışkanlıkları terketmek bu çizgilerin ilerlememesi açısından oldukça önemlidir.

Bu kırışıklıklara bitkisel yollardan çözüm bulabilmeniz de mümkündür. Özellikle organik zeytinyağıyla kaz ayakları üzerine dairesel hareketlerle masaj uygulaması sayesinde oldukça faydalı bir etki alabilirsiniz. Zeytinyağı doğal bir içerik olmasından kaynaklı hem cildi besler hem de bu istenmeyen görünümün silinmesine yardımcı olur.

Özellikle kaz ayakları üzerinde çok etkili bir yöntem olan zeytinyağı çizgilerin yok olmasına oldukça yardımcıdır. Zeytinyağını sabah ve akşam saatlerinde olmak üzere günde iki defa uyguladığımızda olumlu sonuçlarına şahit olabilirsiniz. Düzenli kullanımda etkilerini çok çabuk gösteren bu kür sayesinde hem cildiniz yumuşak bir dokuya sahip olacak hem de pürüzsüz yüz hatlarına sahip olacaksınız.