Büyük Göğüsleri Küçük Gösteren Giysi Hileleri

Büyük göğüslü kadınlar için giysi seçimi bazen zor olabilir. Hem göğüsleri küçük gösteren hem üzerinize yakışan kıyafeti bulmak için şansınızın devreye girmesi gerebilir. Küçük stil hileleriyle göğüslerinizi olduğundan küçük göstermek için neler yapmalısınız? İşte birkaç öneri...

Büyük Göğüsleri Küçük Gösteren Giysi Hileleri

Göğüsleri Büyük Olanlara Öneriler

Büyük göğüslü kadınların giymemesi gereken kıyafetlerin başında gömlekler geliyor. Sıkışmış, düğmeleri patlamak üzere olan bir gömlek sizi sadece daha şişman ve büyük göğüslü gösterir. Bu yüzden gömlekler out! Bunun yerine kalın askılı, gerdan yerini açıkta bırakacak, göğüsleri toparlayıcı üstleri tercih edin. Dekolteyi kolyelerle hareketlendirmek dikkatleri göğüs bölgesinden uzaklaştıracak ve daha ince bir görümün için de hile yaratacaktır. 

TOPARLAYICI KUMAŞ TERCİH EDİN

Koltuk altı derin kesimli, geniş tişörtler büyük göğüslü kadınların kesinlikle tercih etmemesi gereken modellerden. Hem kollarınız hem de göğsünüz daha büyük görüneceğinden bu modellerden uzak durun. Alternatif olarak toparlayıcı kumaştan yapılmış bodyler hem daha fit gözükmenizi sağlar hem de göğüsleri oluğundan daha küçük gösterir.

 

ASLA STRAPLEZ GİYMEYİN

Straplez mini elbiseleri çok sevseniz de asla giymeyin. Göğüsleri ya yukarı doğru sıkıştırdığı yada aşağıya doğru bastırdığından straples modeller büyük göğüslü kadınlar için en kötü tercihlerden biri olur. Aynı şekilde tek askılı elbiseleri de unutun. Bu tip elbiseler aşırı zayıf ve çok küçük göğüslü kadınlar dışında kimseye yakışmaz.Boşverin gitsin! Bunun yerine belden oturtmalı elbiseler vücudun şeklini ortaya çıkaracağı gibi göğüslerinde daha şekilli durmasına yardımcı olacaktır.

DÜŞÜK KOLLU TİŞÖRTLER

Düşük kollu tişörtler göğüsleri olduğundan daha büyük göstereceğinden uzak durulması gereken bir diğer modeldir. Vatkalı modeller de asla giymemeniz gerekenler arasında. İnce ip askılı tişörtler de göğüslerinizi olduğundan büyük gösterir. Bunların yerine kalın askılı ve form tutan kumaştan yapılan tişörtleri seçin. 

Dar uzun elbiseler büyük göğüslü kadınların temkinli yaklaşması gereken modellerden. Eğer uzun boyluysanız ve şekilli bir vücuda sahipseniz şık bir topuklu ayakkabıyla bu elbiseleri giyebilirsiniz. Fakat kısa boylu ve büyük göğüslüyseniz uzun, dar elbiseleri tercih etmeseniz daha iyi olabilir. Bunun yerine göğüs kısmından oturan mini modeller daha iyi bir tercih olacaktır.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri