Burçların Güzellik Sırları Nelerdir?

Burçların güzellik sırlarına, hangi burcun hangi güzellik sırrını uygulaması gerektiğine galerimizden ulaşabilirsiniz.

Burçların Güzellik Sırları Nelerdir?

BURÇLARIN GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR?

Yüz şeklimiz, cilt rengimiz ve ruh halimizi belirleyen burçlarımız, güzellik konusunda da bize ipuçları veriyor.

KOÇ BURCU KADINI 

Koç burcu kadınları genellikle havalıdır. Özellikle güzellikleri ve giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir.
Güzellik silahınız: Saçlarınız!
Güzellik sırrınız: Mizacınızdan dolayı sıcak sayıldığınızdan, bu dinamik ve kendinden emin tutumlarınızı ön plana getirecek cildinizi tazeleyecek bir bakım var: Yeşil çay, kırmızıbiber, kapari, köknar, çörek otu, hanımeli, pırasa, sarımsak, soğan, hardal otu.

BOĞA BURCU KADINI 

Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kiloludurlar. Kolay kolay yemek seçemezler. Sizin için önemli olan, herkesten farklı görünmektir.
Güzellik silahınız: Bakışlarınız.
Güzellik sırrınız: Makyaj yapmak size göre en zevkli uğraştır. Parlak ve ışıldayan renkleri gözlerinize vurgularsınız kilolarınız geride kalır. Papatya, ıhlamur, tarçın, mısır, buğday, tüm kepekli tahıllar. Aralarında sevmedikleriniz olabilir ama size yararlı olabileceklerini bilmelisiniz.

İKİZLER BURCU KADINI 

İkizler çoğunlukla ince ve uzun tiplerdir. Değişimden hoşlanırlar ve olumlu olacağını hissederler. Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Herkesin kolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerek insanları şaşırtırlar.
Güzellik silahınız: Gamzelerinizdir.
Güzellik sırrınız: Bal maskesi. Kırmızı pancar suyu, lavanta çiçeği, havuç, yeşil fasulye,mısır fıstık, şalgam, rezene, anason,papatya...

YENGEÇ  BURCU KADINI 

Yengeçler tamamen sürprizlerle doludur. Bir an çekingen; bir an oldukça girişken olabilirler. Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Buna rağmen yine doğal bir hava sergilerler, çünkü tipinizi (kişiliğinizi) yabancılaştırmayı hiç sevmezsiniz.
Güzellik silahınız: Yumuşak çekiciliğiniz. Az krem almak yerine fazla almayı yeğlersiniz.
Güzellik sırrınız: Aromaterapi, marul, turp, adaçayı, dereotu, pirinç elementinize iyi gelmektedir.

ASLAN BURCU KADINI 

Koç burcu kadını gibi güzelliklerini ön plana çıkartmak isterler. Hepsi bir kraliçe gibi görünmeye bayılır. İlgi çekmek onlar için çok önemlidir. Sosyal, âşık, tutkulu bir kadın olarak göze çarpar. Spot ışıklarının kendi üzerinde olmasından hoşlanırlar. Gür saçları ve insanlara tepeden bakışlarıyla kendilerini hemen belli ederler.
Güzellik silahınız: Cildiniz.
Güzellik sırrınız: Nar suyu, ceviz, nane, lavanta, papatya, badem.

BAŞAK BURCU KADINI 

Başak kadını koyu renk derin bakışları ve beyaz tenleriyle hemen dikkat çekerler. Her zaman şık ve tarz sahibidirler. Bir arkadaş topluluğunda sürekli gözler Başakların üzerindedir. Cildiniz çoğunlukla yumuşak, ince ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır.
Güzellik silahınız: Yoğurt.
Güzellik sırrınız: Şerbetçiotu, fındık, ceviz, kakule, nane, kereviz, adaçayı vazgeçemedikleriniz olsun.

TERAZİ BURCU KADINI 

Zaçyağın ayrıcalıklı kadını Terazi... Güzellik Tanrıçası Venüs'ün kontrolündeki Terazi burcu kadını... Terazi burcu kadını kendi çekiciliğinin farkındadır. Tenlerine bakmaları para harcamaları onların özellikleridir. Neler yapabileceğini de iyi bilir. Çevresine hayranlık uyandırır ve bundan zevk alır. En sevdiği renk siyahtır. Saç renginizi de sık sık değiştirirsiniz.
Güzellik silahınız: Porselen cildiniz.
Güzellik sırrınız: Parfümlü hoş koku yağları, papatya, böğürtlen, çilek, üzüm, elma, tahıllar, maydanoz, zeytinyağı maskesi.

AKREP BURCU KADINI

Akrepler cesur hareketleri ve herkese meydan okuyan bakışlarıyla kendinden emin bir görüntü sergilerler. Partner de akrep doğumlu ise talihli sayılır. Dinamik ve enerjiktir. Su elementinin belirgin ve ince yüz hatlarına sahiptirler.
Güzellik silahınız: Gizeminiz.
Güzellik sırrınız:Yanakları, dudaklar ve tırnakları öncelikleridir. Gül pembesi ile tonlandırın. Keyfinizi canlandırdığı için özellikle parfümlere ve kokulu banyo keyiflerinde de hayalciliğinize sarılırsınız. Sizin elementinize uymakta ve güzelliğinizin altını çizmektedir.

YAY BURCU KADINI 

Özgürlüklerine düşkün. Spor aktivitelerinden büyük zevk alırlar ve enerjileri hiç bitmez, sürekli bir yerden başka bir yere koştururlar, yeniliklere açıktırlar. İşlerine bağlı ve azimli olmaları sayesinde iş hayatlarında iyi konumda olurlar. Yaylar uzun ve atletik bir yapıya sahiptirler.
Güzellik silahınız: Enerjiniz.
Güzellik sırrınız: Karanfil, zeytinyağı, dut, karahindiba, greyfurt, üzüm, sarımsak, tarçın...

OĞLAK BURCU KADINI 

Oğlak kadını tutucu sayılır. Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevk duyarlar. Çoğunlukla ince yapıya sahip olurlar Özellikle spor giysileri çok severler. Kahverengi vazgeçemedikleri tek renktir. Burçlarının en büyük özelliği ne istediklerini bilmeleridir. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir.
Güzellik silahınız: Ayran ve süt ürünleri.
Güzellik sırrınız: Menekşe, soğan, mısır, maydanoz nane, ayva, sarmaşık, otlu bitkiler.

KOVA BURCU KADINI 

Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Hastalıklardan çabuk etkilenirler. Cildiniz çoğunlukla yumuşak ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır, ancak “bakım” konusu hiç de size göre değildir, çünkü siz daha çok fikirleriniz ve planlarınızla uğraşmayı tercih edersiniz. Ayrıca her zaman güzelliğinize ayıracak zamanınız da yoktur.
Güzellik silahınız: Gözleriniz.
Güzellik sırrınız: Vitaminler, ıhlamur, yeşil bitkiler ve kivi vazgeçemediğiniz olsun.

BALIK BURCU KADINI 

Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla girdiği ortamlarda beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Romantik yanları daha çekicidir.
Güzellik silahınız: Yumuşak, ahenkli hareketleriniz.
Güzellik sırrınız: Teni beyazlatan yulaf maskesi. Taze sıkılmış meyve suları. Yine ıtır otu yağı mucizeler yaratabilir. Birkaç damlasını kahverengi bir şekere damlatın veya bir kaşık bala katın. Mercanköşk bitkisinin yağı banyonuzda deneyebilir sonra mükemmel bir uyku çekebilirsiniz.


[G-#8420]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR