Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Bulaşık Makinesini Karbonatla Çalıştırın, Sonuca Şaşıracaksınız!

Yemekte olduğu kadar, temizlik hatta kişisel bakımda bile sıkça kullanılan karbonatın kullanım alanı her geçen gün genişliyor. Mesela, bulaşık makinesine koyacağınız karbonat, hem makinenizin hem de bulaşıklarınızın daha temiz ve kimyasallardan arınmış olmasını sağlayacaktır.

Bulaşık Makinesini Karbonatla Çalıştırın, Sonuca Şaşıracaksınız!

Bulaşık Makinesini Karbonatla Çalıştırın, Sonuca Şaşıracaksınız!

Karbonat, içeriğindeki asidik bileşenler nedeniyle dezenfekte edici özelliğe sahiptir. Cilde olan faydaları da oldukça fazla olan karbonat, güzellik rutinlerimizin de baştacı... Peki her derde çare karbonatı bulaşık makinelerimizde nasıl kullanabiliriz? Bulaşık makineleri ve bulaşıkların temizliği karbonat ile nasıl sağlanır?

KARBONATI NASIL KULLANMALIYIZ

Saf karbonat ve sirke ile ev temizliğinin bir çoğunu halletmek mümkün, kimyasal ürünlere maruz kalmadan ve de çok çok ucuza...

BULAŞIK DETERJANINA NASIL KOYMALIYIZ?

Bulaşıklarınızın tertemiz makinenizin pırıl pırıl olmasını istiyorsanız vereceğimiz tavsiyeleri mutlaka değerlendirin.Bulaşık makineniniz deterjan gözüne 1yemek kaşığından az,silme karbonat ve aynı oranda limon tuzu koyun, parlatıcı gözüne de 2 kapak beyaz sirke dökün ,70 derecede yıkayın. Sonuca inanamayacaksınız.
Bulaşık makinası ne kadar güzel yıkasa da deterjan partikülleri muhakkak kalıyor ve maalesef onları vücudumuza alıyoruz. Deterjan yemek istemiyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyin. 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR