Buğday Tenliler Kırmızı Ruju Nasıl Sürmeli?

Kırmızı ruj sürmek her kadın için iddialıdır. Kırmızı ruj sürmenin bazı püf noktaları ve tüyoları vardır. Peki cilt tonunuza göre kırmızı ruj sürme teknikleri nasıl olmalıdır? Hadi gelin rujumuzu birlikte sürelim.

Buğday Tenliler Kırmızı Ruju Nasıl Sürmeli?

Ten renginize göre krımızı ruju sürme stiliniz ne olmalı? Beyaz, buğday ya da esmer tenliler kırmızı ruju nasıl kullanmalı içeriğimizde bilrikte bakalım.

ESMER VE BUĞDAY TENLİLER

Canlı tonlarda kırmızılar, mercan rengi rujlar tam sizin renginiz.  Ten renginizin koyu olmasına göre koyu renkli ruj sürebilirsiniz. Esmer ten rengine sahip olanlar canlı tonları tercih etmeli. Allık ve ruj uyumu da olmalı.

BEYAZ TENLİLER

Beyaz tene sahip kadınlar, esmer ve kızıl tenli olanlara göre çok şanslılar. Bu ten rengine sahip kişilere yoğun kırmızı tonları çok yakışıyor. Soğuk kırmızılar ve koyu kan kırmızısı rujlar da seçebilirsiniz.

KIZIL TENLİLER

İçerisinde turuncu renkler barındıran kırmızı rujları seçmelisniz. Şeffaf parlatıcılar da sizin dudaklarınızda daha güzel durur. Kırmızının yanında kızıl tenlere mercan renklerinin de oldukça yakıştığını görebilrisiniz.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri