Saçlar artık omuz üzerinde böylece yeni trend belli oldu. Öyle salkım saçak uzun saçlar gitti yerine daha kısa ve modern saçlar yerini aldı. Kahkülle de tamamlandığında işte ortaya harika bir görüntü çıkıyor.

KISA SAÇ MODELLERİ HER KIYAFETLE DİKKAT ÇEKİYOR!

Kısa saç modelleri ve kesimleri mükemmel makyaj ve moda kıyafetler ile harika bir görünüm vermektedir. Bunun için ilk öncelik yüzünüzün şekline uygun doğru kısa saç kesimi bulmak… Saç modeli stiliniz için en önemli detaydır. Saç kesimini yüzünüze uygun ve modern kısa saç modellerinde seçerseniz şık ve çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç çeşitleri, her mevsim, her zaman değişiklik gösterir, ama önemli olan size yakışacak modeli seçmek.

SICAK YAZ AYLARINDA OLDUKÇA KULLANIŞLI OLUYOR

Sıcak yaz aylarında bayanlar maalesef uzun saçlar ile baş edemiyorlar. Hem sıcağın etkisi hem de sıcaklık yüzünden meydana gelen saç bozuklukları bayanları son derece rahatsız ediyor. O halde sıcak yaz aylarında uzun saçlara şekil vermek için zamanınızın çoğunu ziyan etmek yerine kısa saçlara şekil vermek hem daha yaratıcı hem de zaman kazandırıcı olur.