Her kadın cildinin yumuşak ve pürüzsüz olmasını ister. Ancak günlük hayatın koşuşturmaları cildimize yeterince vakit ayırmamızı engelliyor. Sabah erkenden işe gitmek, çocuklara bakmak, alışveriş yapmak, ev işlerine koşturmanın yanında cilt bakımı hep erteleniyor. Eğer vaktiniz yoksa ama güzelliğinizden de ödün vermek istemiyorsanız bu basit formüller çok işinize yarayacak.

YUMUŞACIK BİR CİLT İÇİN YAPILMASI GEREKENLER!

Bu formül başlangıçta size ilginç gelebilir fakat denenmiş ve onaylanmış bir yöntemdir. İhtiyacınız olan iki malzeme bulunuyor. Traş köpüğü ve şeker. Bu iki malzemeyi karıştırarak yüzünüze sürün ve durulayın. Bu süper etkili yöntemle cildiniz yumuşak ve ipeksi bir hale gelecektir. De

GÜNEŞ KREMİ

Güneşin zararlı etkileri cilt sağlığımızı da oldukça etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Bu zararlı etkileri ortadan kaldırabilmek için güneşe çıkmadan önce mutlaka bir güneş koruyucu uygulaması yapmanız şarttır.

SİVİLCE GEÇİRME

Çoğu akne kremi, cildi kurutur, iltihaplanmayı arttırır. Güzellik uzmanları salisilik veya laktik asit içeren ürünler kullanmanızı hatta maske konusunda da kil maskelerine başvurmanızı öneriyor.

BOYUN BAKIMI

Boyun sahibinin yaşını ilk bakışta hissettiren bir organdır ve bu yüzden de özel ilgi ister. Burada deri incedir ve tıpkı yüzünüz kadar hassas bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildinize buz küpü sürün

GÖZALTI MORLUKLARI

Gözaltındaki dairelerden kurtulmak için yüz masajından yararlanın. Bu işlem kan akışını uyandırıyor, cildi yumuşatıyor ve halkaları yok ediyor. Bu uygulamayı evinizde kendi kendinize de yapabilirsiniz.