23 Temmuz 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 24°
  • Izmir 29°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.372
Dolar5,696
Euro6,3756
Altın259,61

Bu Mucizevi Öneriler Cilt Güzelliğinizi Ve Sağlığını Destekliyor!

Sizler için araştırdığımız önerilerle cilt güzelliğini ve sağlığını desteklemeniz artık mümkün.

Bu Mucizevi Öneriler Cilt Güzelliğinizi Ve Sağlığını Destekliyor!

Özellikle kadınlar için araştırdığımız önerilerle, cilt güzelliğini ve sağlığınızı büyük oranda desteklemeniz mümkün. 

İŞTE CİLT GÜZELLİĞİNİ VE SAĞLIĞINI DESTEKLEYEN ÖNERİLER

Yazın en sıcak günlerinde aşırı makyaj yapmaktan kaçmanız gerekmektedir. Fondöten, pudra gibi yoğun makyaj ürünleri özellikle gündüz makyajı yaparken kullanılmamalı. 

Bütün makyaj ürünlerini kullanmak yerine, dikkat çekmek istediğiniz bölgelere ya da sadece kapatmak istediğiniz pürüzlere odaklanmanız gerekmektedir. Örneğin, göz makyajına ağırlık verip sivilcelerinizi kapatabilirsiniz.

Cildinizdeki kusurlu bölgeleri kapatmak istediğinizde hafif ve sıvı kapatıcılar kullanın. Yüzünüzdeki parlamayı önlemek için ise az miktarda pudra kullanmayı ihmal etmeyin.

Bol su içmeyi mutlaka alışkanlık haline getirmeniz gerekmektedir. Özellikle su kaybının çok yaşandığı yaz döneminde cildinizin güzelliği ve vücudunuzun sağlığı açısından ihmal etmemeniz gereken ilk kural mutlaka bol su içmekten geçiyor.

Tüm gün çeşitli nedenlerden dolayı kirlenen cildinizi gün sonunda mutlaka temizlemeye özen göstermelisiniz. Eğer makyaj varsa kesinlikle çıkartmalısınız. Sonrasında cildiniz için uygun olan bir temizleyici ile tüm gözeneklerinizi açabilirsiniz.

En güzel giysiniz cildiniz için nem çok önemli. Yazın kavurucu sıcaklarında neme ihtiyaç duyan cildiniz için nemlendirici kullanmayı unutmayın. Tercih ettiğiniz ürünler hafif formüle sahip ve cildinize nefes aldırabilecek türde olmalı. Aşırı yağlı ve yoğun ürünlerden kaçınmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri