Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmadan bronz ve ışıltılı görünmenin anahtarı bronzer’lar! Bu çok sevdiğimiz ürün, aslında sandığınızdan daha da marifetli.İşte merak edilenler haberimizde...

Far Yerine Kullanın 
Göz kapaklarınızın üzerine nude far yerine bronzlaştırıcı sürebilirsiniz. Gözlerde derinlik etkisi yaratmak için bronzlaştırıcınızı, gözünüzün katlanma bölgesine yoğun şekilde uygulayın ve dış köşelere doğru artırın.

Kaşlarınızı Doldurun 
"Önce kaş fırçasıyla kaşlarınızı tarayın" diyor ünlülerin kaş uzmanı Kelly Baker. "Sonra kalem fırçayla bronzlaştırıcınızı kaşlarınızın boşluklar olan seyrek kısımlarına yedirin."

Elmacık Kemiklerinizi Belirginleştirin
Yanaklarınızı içine çekin ve bronzlaştırıcıyı yanak boşluklarınızda, tam elmacık kemiklerinizin altında kalacak şekilde gezdirin. Bunu yaparken tombul bir fırça kullanmak işinizi kolaylaştıracak.

Selülitleri Gizleyin 
Bronzlaştırıcı, cildinizin yüzeyindeki pürüzleri gizlemekte yardımcı ve kurtarıcıdır. Kabarık bir fırçayla bronzlaştırıcıyı vücudunuzdaki sıkıntılı bölgelere (miniler altından görünebilen selülitlerden bahsediyoruz) uygulayabilirsiniz.

Saç Köklerinizi Yağdan Kurtarın
Birçok bronzlaştırıcı pudra mineral bazlıdır ve kafa derimizdeki fazla yağı emer. Eğer kumral saçlara sahipseniz mat bronzlaştırıcıyı kafa derinize, parmaklarınızla masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın