Genelde kadınlar erkeklerin duygusal olmadığından veya yaptıkları hatadan pişman olup özür dilememelerinden şikayet eder. Peki bir erkek pişman olursa nasıl belli eder? İşte yanıtı...

Ağızdan bir anda dökülen sözler, sinirleatılan bir mesaj veya çekip çıkılan bir kapı. Ayrılık bir anda kapıyı çalar. Öyle bir sinirlenir ki insan ‘bitti’ der, aniden. Kadınlar ayrılmak istediğini söyleyip, buna pişman olduklarında ani bir manevra ile dönüp ‘ öyle demek istemedim’ der fakaterkekler için bu her zaman kolay olmuyor. Erkekler pişman olduğunu nasıl gösterir? Erkekler ayrılmak istediğini söylemesine rağmen yaptığı bazı hareketlerle ilişkiye devam etmek istediklerinin mesajını verebilir. Bu sinyalleri takip ederseniz mutlu sona yaklaşabilirsiniz.

ERKEKLER PİŞMAN OLDUĞUNU NASIL BELLİ EDİYOR?

Bir erkek için tamamen sonlanmış olması, defterin kapanması demektir. Eğer sizin sayenizde tanıdığı insanlarla tesadüfen karşılaştığında veya onlar onunla irtibat halinde oluyorsa bu medeniyet oluyor. Ancak arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı, aslında sizinle birlikteyken o kadar da yakın değilken ve hemen hemen hiç arayıp sormazken ısrarla arıyor ve görüşmek istediğini dile getiriyorsa, belki de sebep sizsinizdir.