Gardobunuzu yenilemek için uygulayabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Özellikle ucuz ve hızlı bir biçimde dolap detoksu yapabilmeniz adına açılan birçok alışveriş sitesi de bulunmaktadır. İkinci el satış yapan bu sitelerden hzılı ve ucuz bir biçimde gardrop detoksu yapabilmek de mümkündür. Her gün 'acaba yarın ne giysem' diye düşünenlerdenmisiniz? İşte bu sorununuza çözüm olabilecek önerileri sizler için sıraladık;

SABIRLI DAVRANIN

Sezonda gözde olan parçalar için acele etmeyin. İkinci el fırsatlarını takip ederek o çok beğendiğin babeti daha uygun fiyatlarla yakalama olasılığınız oldukça yüksektir. Kendinizi kaptırıp acele ettiğiniz durumda daha sonra pişmanlık yaşayabilirsiniz!

NE ZAMAN NE ALINACAĞINI BİLİN

İhtiyaçlarınız ve sahip olmak istediğiniz bir kaç anahtar parça, her zaman liste halinde bulunsun. Eğer bir trençkota veya çizmeye ihtiyacınız varsa yaz ayının başında daha uygun fiyata alabilirsiniz. Bir sonra ki sezona yine yenilenmiş bir dolapla giriş yaparsınız.

Bu adımları moda felsefeniz olarak benimseyerek, cebinizden hiç harcama yapmadan, giymediklerinizi elden çıkarırken, yeni parçaları da en uygun fiyatlarla sezon gardırobunuza ekleyebilirsiniz! Üstelik hayallerinizi gerçekleştirmeniz de en güzel tarafı.