24 Ağustos 2019
  • Istanbul 31.11°
  • Ankara 33°
  • Izmir 39°
İmsak 04:42
Güneş 06:15
Öğle 13:12
İkindi 16:57
Akşam 19:58
Yatsı 21:25
BIST97.149
Dolar5,7635
Euro6,4297
Altın282,95

Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Balık Sırtı Örgüsü Tarifi

Çocukluğumuzdan beri en sevdiğimiz saç modellerinden olan balık sırtı örgüsünü kolay yöntemlerle nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? Kendi kendinize pratik bir şekilde öreceğiniz balık sırtının tarifini sizler için derledik.

Balık Sırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Balık Sırtı Örgüsü Tarifi

Dışarıdan bakıldığında bir hayli  zor bir saç modeli gibi görünse de pratik bazı tekniklerle siz de balıksırtı saç modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 

KOLAY BALIKSIRTI NASIL ÖRÜLÜR?

Örgüye başlarken saçların ön orta kısmından bir tutam alıp tarayın. Ardından tutamı iki kere ördükten sonra iki tutamı elinizle ayırın. 2 tutamın arasına bir tutam ekledikten sonra devamı kendiliğinden gelir. Her bir tutamda aşağıdan alarak saçlarınızı balık sırtı örgüsü yapabilirsiniz. Saçınızın dilediğiniz kısımda bitirerek lastik bir tokayla sabitleyebilirsiniz. 

Ünlüler tarafından da sıklıkla kullanılan balıksırtı örgü modelini kırmızı halıda bile görebilirsiniz. Sizin için bir araya getirdiğimiz balık sırtı saç modelini siz de evde deneyip bir kaç defa el pratikliği kazanarak istediğiniz kıyafet kombininize eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri