Kadının kendini güvende hissettiği ve olmazsa olmaz varlığı elbette saçları. Kadınlar her duydu durumlarında ilk önce saçlarıyla oynar, onları değiştirme yoluna giderler. Birçok ürün deneyip istedikleri sonuca ulaşamayan kadınların birçoğu son dönemlerde çareyi saç botoksu yaptırmakta buluyor. 

SAÇ BOTOKSUNU KİMLER YAPTIRMALIDIR?

Saçlarınız sık sık işlemden geçiyorsa, fön, boya ve perma gibi işlemleri düzenli aralıklarla uyguluyorsanız, saçınızda ciddi oranda keratin kaybı yaşanmaktadır. İşlemler sonucunda matlaşan, kabaran, yıpranan ve cansız görünen saçlarınızı saç bokoksu ile parlak bir hale döndürebilir, kaybettiği canlılığını geri kazandırabilirsiniz. Canlanan saçta şekil verme süresi de doğru orantılı olarak yarıya inecektir. Böylelikle saçınıza uyguladığınız işlemlerin çok daha kısa sürmesini sağlayabilirsiniz.

DÖKÜLEN SAÇLARA BİREBİR!

Saç rengini köklerden uca yıpratmadan değiştirmek, yıpranmış saçları derinlemesine onarmak için kuaförlerde gerçekleştiren botoks işlemi ile saçlarınızdaki kayıptan ötürü meydana gelen boşluklar doldurulmuş oluyor. Saçınıza hacim ve parlaklık kazandıran mucizevi bir anti-aging özelliği içeren saç botoksu, saç kreminin kurtaramayacağı oranda yıpranmış saçlar için mutlaka tavsiye ediliyor.