Aşk hayatınızı her daim canlı ve ilk günkü gibi tutmak istiyorsanız, bu tavsiyelere kulak asın. İşte o tavsiyeler...

ROMANTİK BİR YEMEĞE ÇIKIN

İşten sonra evde yenilen yemekler zamanla sıradanlaşmış ve basittir. Sadece özel günlerde değil ilişkinizi tekdüzeden çıkartmak içinde güzel bir restoranda romantik bir yemek çözüm olacaktır.

TEK BAŞINA SOSYALLEŞİN

Arkadaş ve aileyle birlikte zaman geçirmek güzel bir alternatif olacaktır. Bazen partnerinizle birlikte yaptığınız aktivitelerde tekdüzeye dönüşebilir. Bu nedenle tek başına arkadaş veya aile ziyaretleri birbirinizi özlemenizi ve tutkunuzun yeniden alevlenmesini sağlayacaktır.

HEDİYELER VERİN

Doğum günleri ve yıl dönümü hariç hediye vermek aranızda küçük adrenalin ve mutluluk oluşturacaktır. Hediye bir oyuncak ayıcık ya da partnerinizin sevdiği çikolata olabilir.

ŞEHİRDEN UZAKLAŞIN

Çoğu zaman gündelik hayatın hızına kendimizi kaptırıp ilişkimizi ihmal edebiliriz. Her ay imkan olmasa da zaman zaman şehir hayatından uzaklaşıp partnerinizle paylaşım içinde olabileceğiniz aktiviteler yapmak ilişkiyi kuvvetlendiren seçenekler arasındadır.

YENİ BİRŞEYLER DENEYİN

İkinizinde ilgisi olan bir sanatçının konseri yada bir resim sergisi alışılanın dışına çıkmanıza yardımcı olur. Hiç yapmadığınız ve hayal ettiğiniz yeni aktiviteleri de denemekte fayda var.