Son dönemlerin popüler yıldızı Aleyna Tilki’nin burcu sizce ne olabilir? Genç yaşında kendini herkese sevdirmesi, çalışkanlığı, azmi onun hangi burç olduğunu size söylüyor? Titiz bir başak kadını? Lüks ve gösterişi harmanlayan bir Aslan burcu ? Hayır bunların hiçbiri değil!

Aleyne Tilki 28 Mart 2000 doğumlu güzel bir pop starımız. Hatta bazı duyumlara göre son dönemlerde Universall müzik şirketi ile uluslararası alanda da ülkemizi temsil edeceğini duyduk. Umarız bu konuda da Türkiye’de olduğu gibi başarılı olur. Peki, güzel popçu Aleyna Tilki’nin burcu ne? Aleyna tilki Koç Ejderha burcu. Peki, bir Koç Ejderha nasıl olur? işte cevabı;

Aleyna Tilki’nin Koç Burcu Özellikleri  Neler?

Başarı elde etme tutkusuyla yaşayan, kendini marka yapmak isteyen,  centilmen, güç peşinde koşan, sevimli ve zararsız görünen, kusursuz, üzüntüden çokça etkilenen, gözyaşına aldanan, çekici, sert münakaşalardan bile başarıyla sıyrılan, alımlı, kendini beğenmiş, ateşli, kışkırtıcı, ilhamını kıskançlıktan alan, kurnaz, karşısındakine türlü oyunlar oynayabilen, arkadaş edinirken zorlanan.

KOÇ EJDERHA AİLE HAYATI

Aşka aşık, baştan çıkan, baştan çıkarılan, sadakatsiz, aşkı yoğun yaşatan, aşırı duygusal, duygu sömürüsünden etkilenen ve yardım eden, küçük mutluluklar yaşatan.

KOÇ EJDERHA EV VE AİLE HAYATI

Aileye uzak görünen, hayranlıkla bağlı olmayan, beğenilmek isteyen, angarya işlerden sıyrılan, ailesini seven ama ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzak duran, çocuklarına karşı katı kurallar koyan, düzgün davranışlar edinmelerini isteyen.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın