Akrep Burcu Kadınlar İçin Makyaj Önerisi

Akrep burcu kadınları gizemlidir. Onların gizemli yanlarını yansıtacak makyaj ise pürüzsüz ve tamamen kapatılmış bir ten ile mümkündür. Dışarıdan çok sert görünen akrep burcu kadınları için makyaj önerimiz var.

Akrep Burcu Kadınlar İçin Makyaj Önerisi

Akrep burcu kadınları gizemlidir. Onlarım gizemli yanlarını yansıtacak makyaj ise pürüzsüz ve tamamen kapatılmış bir ten ile mümkündür. Dışarıdan çok sert görünen akrep burcu kadınları için makyaj önerimiz var. İşte detaylar...

Derin ve Anlamlı Gözler

Renk olarak kışa geçiş renkleri olan bordolar, metalik ışımalı göz makyajları, özellikle buğulu bir makyaj olarak uygulandığında, derin bakışlar yaratır. Mümkünse belirgin kirpiklerle beraber karanlık ve gizemli bir his yaratılabilir.

Allık Kullanmaz

Kırmızı yanaklar kişiye masum ve sevimli bir hava katar bu nedenle akrep kadınları genellikle allık kullanmaktan kaçınır. Masumiyet tehditlere açık kapı bırakacağından akrep kadını kendini savunmak için allık kullanmaz. Bunun yerine bronzer kullanarak cildini renklendirir ve boyut kazandırır.

Dudaklar Ön Planda

Akrep burcu kadınları için dudaklarda siyah, bordo gibi iddialı ve sert renkleri kullanmak son derece uygundur. Fakat yine de eğer gözlerini yoğun yaptılarsa silik ve nude bir dudak makyajı daha uygun bir görünüm elde etmelerine yardımcı olabilir.

 

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.


Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR