2018 kışına girerken hangi tonlarda makyaj yapmalıyız gibi soruları duyar gibiyiz. İşte size kışın kullanacağınız makyaj önerileri...

AÇIK RENKLİ DUDAK PARLATICILARI

Ağır ve yoğun bir ruj kullanmaktansa şeffaf dudak parlatıcısıyla doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.Açık pembe şeftali tonlarında bir rujun üstüne süreceğiniz dudak parlatıcısı daha kalıcı hale gelecektir.

METALİK GÖZ FARI

Bu kış trendleri arasında metalik göz farları dikkati üzerinde toplamakta. Parlak metal aşırı olabilir bu nedenle teninize uygun gold ya da gri far kullanın.

2 TONLU DUDAKLAR

2 renk derken birbirini takip eden tonları tercih etmelisiniz. Kırmızı ve pembenin geçişlerini iyi yaparsanız dudaklarınızın hacmini olduğundan farklı gösterebilirsiniz.

KOT RENGİNDE GÖZLER

Mavi farların modası geçeli çok oldu. Ama kotunuzun tonunda bir eyeliner bulabilirseniz görüntünüzü tamamlamada başarılı olursunuz.

TAKMA KİRPİK RİMEL UYUMU

Heryerde kolayca bulabileceğiniz takma kirpikler duruken neden bu icadı kullanmayalım ki! Gözlerinizin daha belirgin olması yüzünüzün bütün ifadesini farklı gösterecektir.

KAHVERENGİ DUDAKLAR

Kışın gelmesiyle birlikte o güzel hardalımsı rengi doğada görmeye başlarız. Kahverengi tonları dudaklarınıza hoş bir hava vermekle kalmaz günün temasına uymanızı yakalayacaktır.