23 Temmuz 2019
  • Istanbul 30°
  • Ankara 27.22°
  • Izmir 33°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST102.539
Dolar5,6869
Euro6,3634
Altın259,38

2017 Yılının Yeni Makyaj Trendleriyle Gözleriniz Çiçek Açacak!

Yeni yıl trendleriyle birlikte hayatımıza büyük ölçüde yön veren makyaj uygulamaları arasına yeni bir fikir ortaya atıldı. Çiçekli eyeliner uygulamaları. Bu yeni trendin detaylarını sizler için araştırdık.

2017 Yılının Yeni Makyaj Trendleriyle Gözleriniz Çiçek Açacak!

Bir çok yeni makyaj trendinin yeni yılda moda olmasıyla birlikte çiçekli eyelinerlar da hayatımıza girmiş bulunmaktalar. Özellikle festival makyajlarının vazgeçilmezleri renkli farlar ve desen uygulamaları makyaj trendlerine son noktayı vurdular. Bu makyaj trendleriyle beraber çiçekli eyeliner da bir çok makyaj vlogger'ı tarafından uygulanmaya ve kullanılmaya başladı. Festival makyajlarında istedikleri kadar abartıya kaçabileceklerini belirten makyaj artistleri bu trendin ileride günlük yaşamımıza da entegre edileceğinden ve sokaklarda sık sık karşılaşacağımızdan bahsediyorlar. 

Siz isterseni göz etrafınıza bu desenlerden uygulayın isterseniz de yanaklarınıza ve yüzünüzün diğer bölgelerine uygulayabilirsiniz. Hem eyeliner hem de yanaklarınıza uygulama sağlayacak şekilde çizilen bu desenler stilinize katkıda bulunarak daha tazr ve trend görünmenize yardımcı olacaktır. Uygulama aşamasında detay olarak üzerinizde uğraşacağınız bir makyaj uygulaması olmaktadır. Makyaj uygulamalarında hızlı ve pratik uygulama sağlamaları büyük önem taşıdığından bu makyajla biraz uğraşabilme olanağınız olabilir. Desen çizmek taylı ve özen gerektiren bir işlem olduğundan bu makyaj uygulamasını makyaj artistleri daha mükkemmel ve itinalı bir şekilde uygulayacaklardır. 

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri