Ivana Sert'in oğlu Ateş'le sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf tepki aldı. Moda avcısı Sırp model Ivana Sert, Yurdal Sert’le olan evliliğinden doğan oğlu Ateş’le tatile gitti. Türkiye’nin en büyük tema parkını ziyaret eden Sert, keyifli anlarını sosyal medyadan paylaştı.

Instagram’da 2 milyon takipçisi olan Ivana Sert’in oğluyla tatil rotası Antalya The Land Of Legends Theme Park oldu. Oğlu Ateş’in kendisini kucağına aldığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Sert’in fotoğrafına on binden fazla beğeni geldi. Bazı takipçileri ise ‘çocuğa yazık’ diyerek tepki gösterdi.

İVANA SERT KİMDİR?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran, ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını, Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasının jüri üyesi olan İvana Sert, 1979 yılında Sırbistan'da dünyaya geldi. Modellik kariyerinden önce piyano ve bale ile uğraşan ünlü modacı Sert, 2004 yılında Sert Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yurdal Sert ile Beykoz'da rünya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin bu evliliklerinden Kanyon Ateş adını verdikleri bir erkek çocukları vardır. Ünlü çift, bir süre sonra anlaşamayıp ayrılmışlardır.