Star TV ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finaline giren 'Evleneceksen Gel' izdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan, toplam 7 kez evlenip boşanmıştır. İşte ünlü şarkıcının eskittiği eski eşleri...

İzdivaç programının ünlü sunucusu Seda Sayan, ilk evliliğini 26 yaşında Rıdvan Kılıç ile yaptı. 1987 yılında Rıdvan Kılıç ile dünyaevine giren Seda Sayan, aynı yılda boşanma kararı aldı.

İlk eşi Rıdvan Kılıç'tan sonra gönlünü futbolcu Sinan Engin'e kaptıran ünlü sanatçı Seda Sayan, 1990 senesinde Sinan Engin ile dünyaevine girer ve bu evlilikten Oğulcan Engin adında bir erkek çocuğu olur. Çift, kısa bir süre evli kaldıktan sonra 1995 yılında boşanma kararı almıştır. Fotoğraftaki kişi, Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'dir.

MAHSUN KIRMIZIGÜL İLE İMAM NİKAHI

Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995'te Maksim'de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Mahsun'un ellerine ve ayaklarına bayılan Seda Sayan 3 yıl süren birlikteliklerinde imam nikahı kıyarlar. Prestij Müzik'in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.

MOTOR KURYESİNE 3. DAKİKADA EVLENME TEKLİF ETTİ

Seda Sayan'ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu... Arkadaşları ile Etiler'de turlayan Seda Sayan'ın arabası kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister. Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, Seda Sayan'ın tanışmanın 3. dakikasında Soner Yapacık'a evlenme teklif etmesinin ardından 25 Ağustos 1998'de nikah kıyarlar. Damat Soner Yapacık'ın memleketi olan Karadeniz Ereğli'sine bağlı Beyören Köyü'nde gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan'ın bu evliliği de son bulur.

KUZENİYLE NİŞANLANDIĞI ADAMLA EVLENDİ

Soner Yapacık'tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla işadamı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Tuncay Kıratlı'nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan'ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan'ın bu evliliği de çok kısa sürdü.