Geçtiğimiz günlerde aşırı derecede verdiği kilolar ve geçirdiği rahatsız nedeniyle hastaneye kaldırılan İrem Derici'nin sağlık durumu ile ilgili gelişmeler gelmeye devam ediyor. 25 Eylül itibariyle İrem Derici'nin son sağlık durumu nasıl. 17 gündür yoğun bakımda yatan ve hayranlarını tedirgin eden İrem Derici fotoğraf paylaştı. İşte İrem Derici hakkında gelen tüm haberler...

İREM DERİCİ'NİN SAĞLIK DURUMU

Prof. Dr. Reha Baran ünlü şarkıcının sağlığıyla ilgili şunları söyledi: ''Kendisi bir hafta önce bağırsak enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu şüphesiyle tedavi altına alındı. Sıvı kaybı olmuş hastamızda, sıvılar verilmiş. Normalde vücut, sıvı dengesizliğini yerine koyması gerekirken hastamızda dengesiz gitmiş. Ve bundan dolayı solunum sıkıntısı olmuş. Vücuda yeterinde oksijen gitmediği için, yoğun bakıma alındı. Bazı değerleri istediğimiz gibi yerine oturmadı. Bunun günler içinde azalacağını ve düzeleceğini düşünüyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde daha iyi haberler vereceğimizi düşünüyoruz.'' dedi.

İREM DERİCİ FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Durumunun gün be gün daha iyiye gittiğini söyleyen İrem Derici paylaştığı fotoğrafın altına şu sözlere yer verdi:

'Yoğun bakımda 16. gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, sonun gelmeyen, süründüren ağrılar, boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha!' Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik elerinizden, kocaman dualarınızdandır... İYİ GECERLER BENİM DEV AİLEM!

İrem Derici'nin bu açıklamalarından sonra sevenlerinden destek mesajları yağdı.